ATRAKCJE

ATRAKCJE

Plac zabaw

Radosna zabawa przede wszystkim

Jesteśmy bardzo przyjaźnie nastawieni do rodzin z dziećmi i możemy zapewnić rodziców, że przyjeżdżając do nas z maluchami będą mieli sporo czasu dla siebie. Duży i nowoczesny plac zabaw, zbudowany z bezpiecznego drewna zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Naszej Chaty.

Rodzice oddają się wypoczynkowi na tarasie lub w hamaku mogąc jednocześnie obserwować zabawę swoich pociech, czy nie brzmi dobrze?

Jezioro

Nasza Chata położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Granicznego.

Plażowanie i kąpiele w tym pięknym jeziorze są świetną rozrywką w upalne dni. Dla osób poszukujących aktywnego wypoczynku powstała ścieżka dydaktyczno-spacerowa wokół jeziora. Jest idealna na piesze lub rowerowe wyprawy, docenią ją także miłośnicy Nordic Walkingu.

Jezioro Graniczne jest zarządzane przez Stowarzyszenie Natura tworzone przez lokalną społeczność. Dzięki temu jest regularnie zarybiane oraz adoptowane dla celów rekreacyjnych. Jest również doskonałym miejscem do pływania łódką. Wędkarze zarówno amatorzy jak i profesjonaliści na pewno znajdą tutaj swój mały raj na kaszubskiej ziemi.

Las

Kaszuby słyną z pięknych lasów

Nasza Chata jest idealnym miejscem w którym możecie poczuć ich klimat. Otaczają nas gęste, zdrowe lasy, które dają mnóstwo okazji do odpoczynku na łonie natury. Na pewno zadowoleni będą zarówno grzybiarze, jak i osoby zbierające jagody, borówki, jeżyny, itd. Mamy również bardzo dobrą bazę wypadową do biegów terenowych oraz leśnych przygód rowerowych.

W okolicy

Warte do odwiedzenia w okolicy

Stadnina koni w Barnowie, Izba Regionalna Zagroda Modrzewo, Bytów (zamek oraz baseny), Park Krajobrazowy Dolina Słupi, kaszubski dom do góry nogami, nadmorskie miejscowości (Ustka, Łeba).

Rower

Miłośnicy dwóch kółek na pewno docenią naszą ścieżkę dydaktyczno-spacerową.

Można na niej połączyć przyjemne z pożytecznym, rodzinna wycieczka na pewno zostanie zaliczona do udanych. Warto zabrać ze sobą rowery a jeśli nie posiadacie ich, to u nas zawsze będą czekały na Was dwa fajne rowery gotowe do drogi. Jazda na rowerze ma wiele zalet. Pozwala spalić zbędne kalorie, poprawić kondycję oraz zachować zdrowie. Wyprawy rowerowe pomogą odpocząć od miejskiego zgiełku i poprawią samopoczucie.